English (United Kingdom)Estonian - etRussian

Tseremoonia väljaspool Perekonnaseisuametit

Pulmatseremoonia  väljaspool perekonnaseisuametit? Miks mitte?

Meie  firmasse Pulma ABC  pöördutakse aasta-aastalt järjest enam sellise palvega nagu pulmaseremoonia  korraldamine väljaspool perekonnaseisuametit.

Ilmselt on Igaüks meist  oma elus  juba  mitmeid kordi  käinud tuttavate või sõprade abielu  registreerimisel  Perekonnaseisuametis, -  aadress on  teada ja kohtki  tuttav.

Aeg , mis on igale paarile antud,  on tavaliselt väga limiteeritud ja tavapärane konveieri laadne  tseremoonia on juba pähe kulunud. Väljudes on aga juba uus paar ootel ning teie külalisi kiirustatakse tagant, väljapääsu suunas lahkuma.

Seda  päeva olete Te  mõttes endale ette kujutanud kui ainuomast, erakordset. See on ainult Teie päev, eriline, unikaalne. Kindlasti ei sooviks Te sel  hetkel  ei koridoris ega ka  välistrepil kohtuda teiste pruutpaaridega ega nende pulmalistega. 

Ka Kadriorgu pildistama minnes ei soovi Te ju eelmiste paaride järel oma  järjekorda  oodata  või  seguneda  seal teiste pulmade külalistega.

Alternatiivseid kohti, kus pulmatseremooniat läbi viia on tegelikult väga palju, - erilisi, mälestustega seotuid, romantilisi ja meeldejäävaid. Mõelge oma abielu registreerimisele nt imekaunis mõisapargis, - värskes õhus,  - hotelli või  kõrghoone katusel, merel, laevalael  või jahil, mere rannal, lillevanikutest arumukaare all jne jne.

Kui olete enda jaoks otsustanud  öelda Perekonnaseisuametile „ Ei!” ning muuta oma pulm ainulaadseks ja meeldejäävaks, siis  oleme õnnelikud aitamaks Teid oma  abieluregistreerimise koha valikus, tervikliku pulmatseremoonia korraldamises, dekoratsiooni de paigaldamises ja  Teie maitse järgi kaunistamises.

DLE 9.6 DLE   UCOZ  joomla!