English (United Kingdom)Estonian - etRussian

Uudised

Pulmad valge lilla toonides

Meil on tulnud juurde kena fotomaterjal meie korraldatud pulmast. Pulm oli valge lilla toonides. See on meie lemmik gamma sest, et Pulma ABC firma värv on ka valge lilla:)

Siin pulmas me tegime rõhu altaritee peale. Vaip oli valget värvi ja lillavärvi kroonlehed andsit kergust ja romantikat. Imearmsad lillepallid graatsililiselt ripusid valgete hoidjate peael.

Tendi peal olid kaks väikest tilgakujulist seaded, samades värvi toonides.

Kõik oli väga elegantne!

Pulma ABC

Pulmakorraldaja

Pulmad Birgittas

Sellel suvel oli väga põnev kogemus korraldada pulmad Pirita Kloostris. See on ajalooline ja väga ilus koht, mis sobib ideaalselt registreerimiseks. Väga sõbralikud renditingimused.

Kui te soovite, et me aitaksime Teid korraldada pulmad Birgitta Kloostris siis teate, et meil on olemas hea kogemus!

 

 

Романтичная церемония бракосочетания в парке усадьбы


Для красивой и торжественной церемонии мы с удовольствием можем вам предложить белый тент который сможет выполнить роль алтаря. Его можно как украсит так и оставить без украшения поскольку его белизна и резной каркас выглядят торжественно. Если вы решили не украшать сам тент то в таком случае стоит больше уделить вниманию саму аллею к столу. Например постелить дорожку, расставить стульчики для гостей с белыми накидками.Аллею можно подчеркнуть подвешенными цветочными композициями. С нашими идеями вы сможете ознакомится по фотографиям.


DLE 9.6 DLE   UCOZ  joomla!